Półfinały województwa małopolskiego w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

Uczennice naszej szkoły wzięły udział w półfinałach województwa małopolskiego w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt, które odbyły się 15.12.2022 r. w Hali „Gorce” w Nowym Targu.

Drużynę reprezentowały: Patrycja Rospond (8kl.) oraz Amelia Paździerkiewicz (8kl.)

Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z województwa małopolskiego. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Mecze indywidualne zawodników oraz debel rozgrywany był do dwóch wygranych setów. O zwycięstwie decydowały trzy wygrane mecze. Dziewczęta walczyły o każdy set a nawet punkt, ponieważ o zwycięstwie w turnieju decydowały nie tylko zwycięskie mecze ale też ilość wygranych setów. Do ostatniego meczu w turnieju nie było wiadomo kto zajmie 2,3,4 a nawet 5 miejsce.

Ostatecznie dziewczęta zajęły IV miejsce w turnieju, po bardzo wyrównanej walce.