Półfinały Wojewódzkie w Indywidualnym Tenisie Stołowym

03.04.2023 r. uczennice naszej szkoły reprezentowały szkołę, gminę i powiat na Półfinałach Województwa Małopolskiego w Indywidualnym Tenisie Stołowym w Nowym Targu. Były to: Patrycja Rospond i Amelia Paździerkiewicz.

Dziewczyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, pokazały hart ducha i wolę walki. Walczyły do samego końca, co przyniosło super rezultaty i dobre miejsca. Patrycja zajęła VII miejsce i była pierwszą, która nie awansowała do finału wojewódzkiego, ponieważ tylko 6 dziewcząt kwalifikowało się do finału, natomiast Amelia zajęła wysokie XIII miejsce. Należy zaznaczyć, że gra na tym etapie zupełnie różni się od zawodów gminnych czy powiatowych. Poziom gry jest o wiele, wiele wyższy. Dlatego ogromne gratulacje należą się obydwu dziewczynom, za podjęcie walki i grę na bardzo wysokim poziomie.