Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 16 października na hali w Sieprawiu odbyły się zawody w piłce halowej chłopców i dziewcząt z gr. starszej.

W kategorii chłopców nasza szkoła nie wystawiła reprezentacji. Natomiast dziewczęta zagrały bardzo ładnie i rozkręcały się z meczu na mecz, by ostatecznie podium oddać tylko jedną bramką. W całym turnieju zdobyły 4 punkty, tyle samo co SP z Zakliczyna, w bezpośrednim meczu dziewczęta wywalczyły remis, dlatego o zwycięstwie decydował bilans bramkowy. Nasze uczennice miały +1 w bilansie bramkowym, a uczennice z Zakliczyna +2, dlatego to one zdobyły I miejsce.

Skład naszej drużyny: Amelia Kwater, Patrycja Szczerbaniuk, Klaudia Nowak, Katarzyna Cygan, Natalia Góra, Anna Węklar, Oliwia Gaczoł, Nikola Talaga, Nikola Michalik