Gminne Zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt z gr. młodszej

W szkole Podstawowej w Sieprawiu odbyły się gminne zawody w piłce halowej chłopców i dziewcząt z rocznika 2011-2013.

W turnieju wzięli udział uczniowie z wszystkich szkół w gminie. Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była zacięta. Ostatecznie w grupie chłopców najlepsi okazali się uczniowie z SP Siepraw, a nasi reprezentanci zajęli III miejsce. W kategorii dziewcząt nasze reprezentantki wywalczyły najwyższe podium.

Skład drużyny chłopców: Mikołaj Włodarczyk, Filip Sitko, Tomasz Węklar, Wojciech Śmietanka, Maksymilian Michalik, Piotr Ślusarczyk, Maciej Ślusarczyk, Jakub Sitko, Kacper Tragarz,  Gabriel Hajdus, Marcin Siatka

Skład drużyny dziewcząt: Emilia Wojtas, Patrycja Mrugała, Antonina Szwarc, Nadia Baran, Patrycja Szczerbaniuk, Małgorzata Lampart, Amelia Kwater