Szkolny kiermasz świąteczny

Wielkimi krokami zbliża się okres świąt Bożego Narodzenia poprzedzony dniem św. Mikołaja. Zadbajmy w tym roku wspólnie  o świąteczną atmosferę zarówno w Naszych domach jak i  w naszej szkole, tak aby nasze Pociechy poczuły magię tego okresu.

W tym roku jako Rada Rodziców chcemy pomóc w tych przygotowaniach organizując świąteczny kiermasz z którego cały dochód przeznaczony zostanie na różnego rodzaju nagrody dla dzieci i młodzieży z Naszej szkoły oraz wspólne inicjatywy Rady Rodziców, Nauczycieli i Dyrekcji szkoły.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tempa życia i codziennego zabiegania wielu  rodziców, którzy chcieliby skorzystać z możliwości nabycia świątecznych drobiazgów na szkolnym kiermaszu,  jednak ze względu na pracę oraz natłok obowiązków niejednokrotnie nie mają takiej możliwości. W związku z powyższym  tegoroczny kiermasz świąteczny rozpocznie się już 30.11

Stoisko kiermaszowe będzie mieściło się na parterze Naszej szkoły i będzie czynne każdego dnia aż do wyczerpania zapasów.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.