Niepokonana nasza drużyna kochana

Takimi słowami możnaby określić drużynę chłopców młodszych, na gminnym turnieju w piłce siatkowej. Igrzyska dzieci rozegrano 19.12.2023 r. w Szkole Podstawowej w Sieprawiu.

Do turnieju przystąpiły wszystkie szkoły z gminy zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Nasza męska drużyna nie miała sobie równych. W pierwszym meczu spotkali się z drużyną z Sieprawia i pokonali ją 2:0, kolejnym rywalem okazała się ekipa z Zakliczyna, która również uległa naszym zawodnikom 2:0, na końcu rozegrano mecz z uczniami SP w Łyczance, która również przegrała 2:1. Ostatecznie chłopcy zdobyli komplet punktów i zajęli I miejsce, awansując do etapu powiatowego, który odbędzie się 18.01.2024 r.

Skład drużyny chłopców: Marcin Siatka, Jakub Sitko, Piotr Ślusarczyk, Maciej Ślusarczyk, Maksymilian Michalik, Wojciech Burda, Gabriel Hajdus, Kacper Tragarz, Tymoteusz Czeluśniak i Szymon Rybka.