Wigilia Bożonarodzeniowa w klasie II

Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory Jest taki dzień, w którym radość wita wszystkich Dzień, który już każdy z nas zna od kołyski…”

Kultywowanie tradycji jest bardzo ważną postawą i należy ją rozwijać od najmłodszych lat. W piątek, 22.12.2023r. w klasie drugiej odbyło się spotkanie wigilijne. Łamaliśmy się symbolicznie opłatkiem i składaliśmy sobie życzenia świąteczne. Śpiewaliśmy wspólnie kolędy. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci mogły skosztować świątecznych potraw. Nasze wigilijne spotkanie było radosne i pełne ciepła oraz serdeczności. Wprowadziło nas w świąteczną atmosferę Bożego Narodzenia. Takie uroczystości są doskonałą okazją do kształtowania postaw empatycznych oraz wzmacniania więzi międzyludzkich. Serdecznie dziękuję rodzicom i dzieciom za zaangażowanie.