Bal karnawałowy klas I-III

W wesołej atmosferze, w rytmie radosnej muzyki, 1 lutego 2024 r. dzieci z klas I-III przeżywały niesamowite wydarzenie w szkole, jakim był bal karnawałowy.

Tym razem był to dzień bez typowych lekcji, za to pełen różnorodnych zabaw oraz innych atrakcji przygotowanych we współpracy z animatorkami zabaw dziecięcych.

Tańce oraz animowane zabawy dostarczyły dzieciom wiele radości i niezapomnianych wrażeń.
Jak przystoi na prawdziwą zabawę karnawałową, uczniowie przebrani byli w oryginalne stroje z bajek, baśni oraz ich ulubionych filmów. Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranych postaci. Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i wychowawczyniom, które towarzyszyły dzieciom w ich zabawie. Podczas balu przewidziana była przerwa na odpoczynek i słodki poczęstunek w swoich klasach. Wykonywane zostały również pamiątkowe zdjęcia. Na zakończenie balu pani Monika Horecka zorganizowała dla dzieci konkurs na najciekawszy strój karnawałowy, który został rozstrzygnięty na podstawie głosowania publiczności, a więc wszystkich uczestników balu.