Zdobywamy nagrody i wyróżnienia

Wiosna obsypała  nagrodami!  Talenty  artystyczne uczniów naszej szkoły zostały docenione w konkursach gminnych, wojewódzkich i ogólnopolskich.

Najpierw przyszły sukcesy w gminnym konkursie recytatorskim , gdzie Patryk Płatek i Ula Trojańska zajęli I miejsca w swoich kategoriach, Maksymilian Gawęda i Bartosz Kaczor III miejsca, a Natalia Czyż zdobyła wyróżnienie.

Później Ula Trojańska otrzymała wyróżnienie  w ogólnopolskim konkursie  literacko-plastycznym pt.„ Dom, rodzina, miłość, utrata tych wartości to bezdomność”. Konkurs organizowany był przez  Towarzystwo Pomocy Brata Alberta we Wrocławiu.

Z końcem kwietnia dotarła do nas radosna wiadomość, że praca plastyczna Aleksandry i Kacpra Kalisza została wyróżniona w XII edycji wojewódzkiego konkursu „Jan Paweł II – patron najgodniejszy”.

Jesteśmy dumni i gratulujemy!