Kibicujemy !!!!

04.05.2013 r. grupa 20 osób miała okazję oglądać mecz na żywo. Młodzi kibice pojechali na mecz I ligi piłki nożnej do Krakowa kibicując II w tabeli Cracovii Kraków, która podejmowała drużynę Kolejarza Stróże, plasującą się na XII miejscu w tabeli. Na meczu padły aż 4 bramki, więc było co oglądać. Dzieci kibicowały z sektora rodzinnego więc nie mogło być żadnych obaw o ich bezpieczeństwo. Na  II połowę meczu na sektor rodzinny przyszli kibice ze stowarzyszenia "Tylko Cracovia", którzy rozśpiewali naszą młodzież i nauczyli kilku przyśpiewek. Po meczu za piękne dopingowanie drużyny, dzieci otrzymały kilka drobnych upominków. Na zakończenie piłkarze Cracovii przeszli przez sektor rodzinny i przybijali dzieciom "piątki". Przed wyjazdem uczniowie zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie.