Rajd Papieski

18.05.2013 r. uczniowie Naszej szkoły razem z uczniami ze SP w Jaroszówce wzięli udział w XIV Rajdzie Papieskim, pt.: "Wiara Żywa Uczynkami".
Trasa rozciągała się na długości ok. 13 km z Łapanowa do Niegowici przez malownicze miejscowości. Pogoda dopisała mimo zapowiadanego deszczu.
Celem szlaku papieskiego jest: poznanie trasy wędrówek Jana Pawła II , doskonalenie tężyzny fizycznej i wytrzymałości, obcowanie z przyrodą, upamiętnienie papież Polaka,
rozbudzanie patriotyzmu i miłości do ojczyzny a także ciekawy sposób na wspólne spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi.
Wszyscy uczestnicy rajdu dotarli na miejsce bez kontuzji i z uśmiechem na twarzy, ponieważ na końcu trasy czekał ich ciepły posiłek, taniec, zabawa i rowery do wygrania!  :)