Dzień Matki w klasach I-III

W tym roku Dzień Matki w naszej szkole świętowaliśmy inaczej niż dotychczas. Dzieci z klas I – III zaprosiły swoje mamy na zajęcia otwarte, w czasie których zaprezentowały swoje umiejętności i wiedzę zdobytą na zajęciach lekcyjnych. Mamy mogły zobaczyć jak ich dzieci pracują na co dzień. Zrobiło się wielkie poruszenie, gdy mamy miały znaleźć swoje portrety namalowane przez dzieci. Uczniowie zaprezentowali swoje talenty rozwijane na pozalekcyjnych zajęciach teatralnych i muzycznych. Lekcję otwartą umilił występ szkolnego zespołu cheerliderek przygotowany przez nauczycielkę wychowania fizycznego.

Mamy były zachwycone zajęciami otwartymi z gimnastyki korekcyjnej, podczas których wspólnie z dziećmi wykonywały ćwiczenia fizyczne.

Zajęcia otwarte miały na celu integrację rodziców z klasą. Miłym akcentem dla mam były zrobione przez dzieci podarunki i wspólny poczęstunek.