Kibicujemy Polsce

We wtorek 04.06.2013 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję oglądać mecz polskiej reprezentacji na żywo. Mecz odbył się w Krakowie na stadionie Cracovii. Drużyna z Polski podejmowała drużynę z Liechtensteinu. Mecz zakończył się wygraną Polaków 2:0. Oprócz tego, że dzieci zobaczyły widowisko na wysokim poziomie, to miały okazję zobaczyć zawodników na żywo, których do tej pory oglądały jedynie w telewizji. Po gorącym dopingu podczas meczu na zakończenie miały jeszcze jedną atrakcję. Po meczu odbył się trening pokazowy bramkarza - Wojciecha Szczęsnego, który po głośnych owacjach i wywoływaniach w końcu podszedł do dzieci z naszej szkoły, poprzybijał wszystkim "piątki" i objął dzieci do zdjęcia. To wydarzenie wywołało ogromne emocje i radość. Dzieci były bardzo zadowolone i podekscytowane.