Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września każdy przedszkolak obchodził swoje święto.

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci wspólnie z wychowawczyniami bawiły się w tym dniu wspaniale!

Najmłodsi przedszkolacy w grupie „Biedronki” wykonały wspólny portret odbijając swe kolorowe dłonie na dużym plakacie. Zabawy było co niemiara gdy Pani Ania malowała dzieciakom dłonie a pędzelek łaskotał ich małe rączki.

Starszaki z grupy „Żabki” wspólnie z Panią Agnieszką wykorzystali do zabawy chustę animacyjną, był „wietrzyk”, „cukierek”, oraz „zamiana miejsc”. Uśmiechy gościły na każdej małej buzi. Następnie każdy przedszkolak wykonał swój portret, wykorzystując w tym celu papierowe talerzyki i plastelinę.

„Pszczółki” z zerówki pod okiem Pani Marysi rozegrały zawody. Przedszkolacy podzieleni na grupy odpowiadali na trudne pytania przyrodnicze, śpiewali piosenki, tańczyli, a także rywalizowali na szczeblu sportowym. Na zakończenie wykonali przepiękne portrety Pani Jesieni.

Poniżej fotorelacje z poszczególnych grup.