Wyjazd na przedstawienie teatralne " Przygody kota".

W dniu 05.03, grupa maluszków oraz zerówka już po raz kolejny wybrali się na spotkanie z Poznańskim Teatrem Aktora, tym razem na przedstawienie teatralne " Przygody Kota".
Bajka, w której młode i starsze pokolenie przestają się wzajemnie krytykować tylko zaczynają współpracę. Młodość czerpie z doświadczenia tych co osiągnęli jesień życia, a pokolenia starsze akceptując postęp, nie boją się nowinek technicznych i jeszcze nie przetartych ścieżek.

Tuż przed nadejściem zimy spokojne, wiejskie gospodarstwo zostaje zaatakowane przez myszy. Zwierzęta z zagrody boją się, że szkodniki zjedzą wszystkie zapasy, a Gospodarz winą za rozprzestrzeniającą się plagę myszy obwinia swojego kota Bonifacego. Bonifacy ma już swoje lata, więc nie potrafi już łapać myszy. Stary kot musi opuścić swój zapiecek, bowiem Gospodarz na jego miejsce przywozi nowego, młodego kota z miasta – Filemona.
...
Barwne kostiumy, piękne maski, urocze lalki, autorska przepiękna muzyka to tylko niektóre atrakcje tej wspaniałej „kociej” przygody ☺️