Szkoła Podstawowa im. św. Brata Alberta w Czechówce

ul. Szkolna 72

32-406 Czechówka

tel. / fax.: 12 274 65 70

spczechowka@siepraw.pl

Adres

ul. Szkolna 72


32-406 Czechówka


tel. / fax.: 12 274 65 70


spczechowka@siepraw.pl


Ferie bez nudy!


     Tegoroczne ferie już za nami. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Świętego brata Alberta w Czechówce nie mogli narzekać na nudę. Nauczyciele wyszli naprzeciw oczekiwaniom swoich podopiecznych.

     W pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku zorganizowali w placówce różnorodne zajęcia, by uatrakcyjnić czas wolny dzieciom. W godzinach od 9:00 – 13:00 uczniowie brali udział w warsztatach plastycznych, zajęciach sportowych, polonistycznych, komputerowych. Zima dopisała, co umożliwiło zabawy na śniegu i zjazdy na sankach. Atrakcją okazały się również warsztaty teatralne, prowadzone przez pana Leszka Pniaczka z Myślenic. Dzieci poznały tajniki pracy aktora i szlifowały dykcję. Uczestnictwo w zajęciach zaowocuje spektaklem przygotowanym przez uczestników i wystawionym w MOKiS  w Myślenicach.      

     Wysoka frekwencja na zajęciach utwierdziła w przekonaniu, o słuszności zorganizowania tego rodzaju zajęć, które wypełniły wolny czas dzieci. Wspólne zajęcia dostarczyły wiele radości, a jednocześnie były dobrą okazją do integracji dzieci, które usatysfakcjonowane czekają na tego rodzaju formy zorganizowanego wypoczynku.