Piłka ręczna powiat

Ostatnia z gier drużynowych!

Nasi chłopcy mimo, iż kochają piłkę nożną, w tej drugiej, zupełnie przeciwnej, też są całkiem nieźli!!! Pokazali to na Powiatowych Igrzyskach w Piłce Ręcznej Chłopców, które odbyły się 13.03.2014 r. w Zespole Szkół w Raciechowicach. Na zawody przybyły wszystkie drużyny z powiatu, a więc graliśmy w dwóch grupach – chłopaki trafili do grupy A, razem ze SP w Dobczycach, SP w Raciechowicach  i SP w Lubniu. W całym turnieju przegrali tylko jeden mecz ze SP w Dobczycach 4:2. W meczu o trzecie miejsce wygrali ze SP w Wiśniowej 11:4. Skład drużyny: Jakub Wójcik, Marcel Małota, Bartosz Bodzioch, Filip Suder, Hubert Suder, Dominik Gołąb, Patryk Pudlik, Nikodem Wójcik, Eryk Druzgała i Dawid Żądło.