Zawody powiatowe LA

W sportach indywidualnych również najlepsi!

Podczas Gminnych Zawodów Lekkoatletycznych, które odbyły się w SP w Sieprawiu, drużyna chłopaków z Czechówki pokazała na co ją stać. We wszystkich konkurencjach nie mieli sobie równych. Drużyny startowały w 4 konkurencjach: skok w dal z rozbiegu, rzut piłką palantową, bieg na 60 m. i bieg na 600 m. dziewczęta i 1000 m. chłopcy. Chłopcy zajęli I miejsce osiągając przewagę nad II miejscem ponad 300 pkt. Natomiast dziewczęta zajęły III miejsce tracąc do I miejsca zaledwie 30 pkt., a do II miejsca 2 pkt.

Chłopcy i dziewczęta jako reprezentacja gminy Siepraw pojechali na zawody powiatowe do SP nr. 3 w Myślenicach. Konkurencja była bardzo duża, a poziom wyjątkowo wysoki. Mimo tego chłopaki walczyli do końca i nie dali za wygraną. Ostatecznie zajęli III miejsce przegrywając tylko 1 punktem ze SP nr.3 w Myślenicach i SP nr.2 w Myślenicach. Dziewczęta zajęły V miejsce.