Pasowanie na przedszkolaka 5.11.2014

Dzień 5 listopada na długo pozostanie w pamięci dzieci z grupy „Biedronki” oraz ich najbliższych. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza, ważna dla najmłodszych przedszkolaków uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka”. Nasi podopieczni mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności rodzicom, dziadkom i rodzeństwu. Część artystyczna została uwieńczona ślubowaniem, podczas którego Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania na przedszkolaka „magicznym ołówkiem”. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz prezenty. Część oficjalną zakończyliśmy wspólnym poczęstunkiem, w trakcie którego w serdecznej i miłej atmosferze mieliśmy okazję się poznać i podzielić wrażeniami z uroczystości. Wszystkim bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas.