ZACZYTANI- przekazanie książek do szpitaka w Prokocimiu

05 grudnia 2014 roku zakończyliśmy akcję ZACZYTANI pod patronatem Pani Prezydentowej ANNY KOMOROWSKIEJ, polegającą na zbiórce książek dla dzieci ze szpitali i hospicjów.

W wyniku akcji zebraliśmy 132 książki. Zbiórką książek zajmowała się Pani Justyna Bielawska-Ptak oraz Samorząd Uczniowski pod okiem Pani Magdaleny Batko. Dnia 11.12.2014r. książeczki trafiły do Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie-Prokocim.

Przedszkolaki i uczniowie naszej szkoły okazali wielkie serce dzieląc się swoimi książeczkami . Wiemy, że czytanie bajek i opowieści to oderwanie się od często przykrej rzeczywistości w szpitalu. Mamy nadzieję, ze dzięki nam na małych buziach zagości uśmiech. Wszystkim ofiarodawcom bardzo dziękujemy.