Debiutancki sukces

14.01.2015 r. odbył się V Powiatowy Przegląd Kolęd i Pastorałek w Sułkowicach. Podczas konkursu przesłuchano aż 102 uczestników, w różnych kategoriach wiekowych.

, Organizatorami konkursu było: Starostwo Powiatowe w Myślenicach oraz Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach. W ławie jury zasiedli: Katarzyna Cygan, Marian Przała i Dominika Rusinowska.

Z naszej szkoły w konkursie wzięły udział 3 grupy: klasa IA, klasa III i klasa IV. Każda z grup prezentowała się na najwyższym poziomie. Należy dodać, że wszystkie zespoły z naszej szkoły występowały po raz pierwszy w takim Przeglądzie.

Największy sukces odniosła klasa IV, która zajęła w kategorii szkół podstawowych III miejsce! Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych, tak wspaniałych sukcesów.