W gospodarstwie agroturystycznym

W styczniu 2015r. uczniowie klasy II i III odbyli wycieczkę do gospodarstwa agroturystycznego w Czechówce.

Pobyt w gospodarstwie dostarczył im wiele wraże. Odbyli długi spacer po lesie, mając możliwość obserwacji warstwowej budowy roślinności w tym środowisku i różnorodność występujących drzew iglastych i liściastych. Na spotkanie wyszły również sarny, które mogli podziwiać z niewielkiej odległości. Każde dziecko miało zapewnioną przejażdżkę konna pod opieką właścicielki stadniny koni. Dla niektórych było to nie lada wyzwanie, ale nikt nie odmówił. Kilkugodzinny pobyt zakończył się wspólnym jedzeniem pieczonej kiełbasy i gorącą herbatą. Uczestnicy wycieczki wrócili do szkoły bardzo zadowoleni.