Dzien Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre.

Kochają nas, wspierają, zawsze są przy nas, na każdy smutek mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie. Wnuki to czują i wiedzą dlatego zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na to najpiękniejsze ze wszystkich świąt, żeby podziękować im za dobro i wyrazić im swoją miłość. Dzieci przedstawiły swoim „Dziadkom” najpiękniejsze piosenki i wiersze.

Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek dla babci i dziadka. Natomiast goście z dumą patrzyli na swoje pociechy i gromkimi brawami podziękowali im za występ. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości - dzień, który na długo pozostanie w naszych sercach.