Konkurs piosenki patriotycznej

28.04.2015r. w Szkole Podstawowej w Sieprawiu odbył się Gminny Konkurs Piosenki Patriotycznej.

W konkursie uczestniczyły dzieci z oddziałów przedszkolnych Gminy Siepraw. Uczestnicy zmagań konkursowych występowali w dwóch kategoriach wiekowych tj. zespół dzieci 3,4-letnich i 5-letnich. Odrębną kategorię tworzyli soliści. Naszą szkołę reprezentował zespół 4-latków „Żabki” przygotowany przez Panią Annę Matogę oraz zespół 5-latków „Tygryski” przygotowany przez Panią Justynę Bielawską-Ptak. „Żabki” zaprezentowały utwór „Wojenko, wojenko” natomiast „Tygryski” utwór „Róża i bez”. Debiut grupy „Tygryski” okazał się bardzo udany czego dowodem jest zajęcie III miejsca. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.