Powiatowe zawody tenisa stołowego

Szczęście i zwycięstwo ich nie opuszcza….

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach zorganizował Drużynowe i Indywidualne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt w SP nr. 4 w Myślenicach – Zarabie.

Nasze uczennice, które kilka dni wcześniej wywalczyły awans na te zawody, wybrały się na nie by powalczyć z najlepszymi w powiecie myślenickim. Najpierw odbywały się zawody drużynowe i nasza ekipa dziewcząt wywalczyła II miejsce w powiecie, ulegając jedynie drużynie z Krzczonowa 2:1. Do etapu rejonowego awansowały dwie najlepsze drużyny.

Po zawodach drużynowych rozpoczęła się rywalizacja indywidualna i zarówno Klaudia jak i Daria nie dały za wygraną i pokazały swoją klasę. Sześć najlepszych dziewcząt miało awansować dalej. Ostatecznie Klaudia Szczurek zajęła II miejsce, a Daria III miejsce i obie awansowały do etapu rejonowego, które odbędą się w Nowym Targu.