Sukces Szymkaz klasy 2a

W dniu 16 maja 2016 roku został rozstrzygnięty konkurs plastyczny: „Wszechświat władcą czterech żywiołów” organizowany przez Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, w ramach XVI Festiwalu Nauki w Krakowie.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie, przygotowując pod okiem nauczycieli kreatywne i oryginalne prace plastyczne.

Jury konkursowe  w składzie: prof. dr hab. Kazimierz Karolczak – Przewodniczący Rady Programowej XVI edycji Festiwalu Nauki w Krakowie, dr hab. prof. UP Robert Stawarz – Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego XVI edycji Festiwalu Nauki w Krakowie, dr Marcin Dymek – Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, dr Marcin Klag – Wydział Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie wyłonili laureatów.

Praca Szymona Sitko – ucznia klasy 2 „a” naszej szkoły zdobyła w konkursie wyróżnienie. Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów!

M. Durek