25.11. obchodziliśmy ogólnopolski dzień Pluszowego Misia.

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały Przedszkole. Przybyły ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”, „ Stary niedźwiedź”. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce, a także słodki poczęstunek.W obchody tego dnia dzieci zaangażoane były równiez na zajęciach z języka angielskiego. W trakcie wspólnych zabaw dzieci śpiewały piosenkę o misu, poznały części ciała i złożyły plakat misia jak i również ćwiczyli nazwy kolorów znajdując odpowiednie pary misiów.