Świętowania nadszedł czas...

Świąteczny nastrój na dobre zapanował w Szkole Podstawowej w Czechówce, gdzie 17 grudnia 2016r. odbył się bożonarodzeniowy Koncert Ludzi Wielkiego Serca.

Osoby chętne mogły wspomóc szkołę zakupując cegiełki i oryginalne rękodzieła zgromadzone na kiermaszu ozdób świątecznych.

Dzięki hojności FM WORD p. Ciślik Małgorzata, Wawel Dobczyce, P.P.U TALBUD – A p. Wacław Talaga, Hotel Kasztelan z Dobczyc, Restauracja Ostaria, Pizzeria Camaro z Dobczyc, Stacja narciarska Siepraw Ski, Szkółka Roślin Ozdobnych p. Marta Jeziorek, Bartłomiej Mleczek, Mariusz Szwarc, Edyta Panek – Kruk, Izabela Blak, Lucyna i Leszek Bławut oraz wielu innych anonimowych sponsorów, przeprowadzona została aukcja rozmaitości, na której każdy znalazł coś dla siebie, od choinek po kolację dla dwojga.

Tradycyjnym punktem spotkania były życzenia zgormadzonych wokół wigilijnego stołu. Jak co roku pyszne potrawy i dekoracje przygotowali rodzice, którzy zaangażowali się również w przygotowanie cegiełek.

Zebrana kwota 7225,18 zł przeznaczona zostanie na zmodernizowanie terenu wokół szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy w ten wyjątkowy czas chcieli być razem z nami, bo jak mówią dzieci: „Wspaniale jest świętować w gronie tylu przyjaciół”.

Mariola Trojańska

Stanisława Kasprzycka