Warsztaty w języku angielskim

31 marca uczestnicy koła z języka angielskiego oraz chętni uczniowie z klas IV-VI wzięli udział w warsztatach prowadzonych w języku angielskim.

Całość odbywała się w Krakowie, gdzie najpierw Irlandczyk Richie przedstawił uczestnikom warsztatów swój kraj: opowiedział o panujących tam zwyczajach, obchodach dnia Św. Patryka oraz wprowadził nas w świat kulinarny Irlandii. Dalsza część warsztatów to nauka tańców irlandzkich. Uczniowie poznali i zatańczyli dwa typowe dla tego kraju tańce. Nastepnie udaliśmy się do manufaktury czekolady, gdzie uczniowie mieli szansę złożyć zamówienie na wybrane przez siebie pyszności w języku angielskim, a w dalszej części odbyliśmy krótki spacer drogą królewską, podczas której poznaliśmy kilka legend i faktów związanych z dawną stolicą Polski.