Gminne zawody z koszykówki

W szkole podstawowej w Łyczance odbyły się gminne zawody w piłce koszykowej chłopców.gminy Siepraw, każdy z nastawieniem, że będzie bardzo ostra i wyrównana walka. Na zawody przyjechał sędzia związkowy, który poprowadził te zawody.

Od pierwszego meczu widać było, że chłopcy będą walczyć o każdy kosz. Walka była bardzo wyrównana. Czasem różnica była tylko jednego lub dwóch koszy. Ostatecznie na IV miejscu uplasowała się SP z Zakliczyna, na III miejscu SP z Sieprawia, na II miejscu SP z Łyczanki, a na I miejscu SPz Czechówki.

Wszystkich chłopcom z Czechówki należą się ogromne gratulacje, ponieważ zostawili trochę potu i serca na boisku.