Europejski Dzień Języków

Dnia 06.10.2018  w naszej szkole już po raz kolejny obchodziliśmy Europejski Dzień Języków.

W ramach tegorocznych obchodów zorganizowano następujące akcje:
1) grupy przedszkolne przygotowały wspólnie z wychowawczyniami plakaty ukazujące najpiękniejsze miejsca w Europie.
2) Klasy I-III zostały zaproszone do udziału w konkursie na naładniejszy plakat promujący miejsce europejskie wraz ze zwrotem, w języku w jakim porozumiewają się ludzie w danym kraju
3 ) klasy IV-VIII wzięły udział w konkursie na logo promujące EDJ.

Ponadto wszystkie klasy uczestniczyły w czytaniu "Lokomotywy" w językach polskim, angielskim i niemieckim przez uczennice klasy VIII.

Za organizację dnia odpowiedzialne były p. Justyna Bielawska- Ptak, p. Justyna Ślusarczyk oraz p. Jolanta Bujas.

Oto lista zwycięzców w poszczególnych grupach:
klasy I-III:
I miejsce- Wojciech B.
II miejsce- Aleksandra P., Kacper D.
III miejsce- Nadia B, Szymon R.

klasy IV-VIII
I miejsce- Aleksandra K.
II miejsce- Przemysław T.
III miejsce - Zuzanna N.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział i piękne prace.