Zajęcia tenisa stołowego

ZAJĘCIA TENISA DLA GRUPY TENIS 10
Zajęcia tenisa odbywają się w ramach umowy
o powierzenie grantu numer G/0032/TP/19 pt. „W zdrowym ciele zdrowy duch - graj w tenisa jesteś zuch!”, który stanowi zadanie projektu grantowego pt. Zagospodarowanie czasu wolnego mieszkańców obszaru LGD Turystyczna Podkowa.

W ramach zadania planujemy innowacyjne zajęcia zgodnie z programem tenis 10 (program szkolenia dzieci do lat 10 według zaleceń Polskiego Związku Tenisowego).

Grupa 5-6 lat (niebieska) Korty tenisowe Siepraw, poniedziałek, środa godziny od 14:00 – 15:00
Grupa do 7-8 lat (czerwona) Korty tenisowe Siepraw, poniedziałek, środa godziny od 15:00 – 16:00
Uczestnictwo w zajęciach będzie bezpłatne. Na zajęcia będą mogły zapisać się osoby z terenu LGD Turystyczna Podkowa. Mile widziana darowizna na cele statutowe. Dziękujemy ????

Rekrutacja odbywa się drogą e-mail, decyduje kolejność zgłoszeń oraz pozytywny wynik testu umiejętności przeprowadzony na kortach tenisowych. Zgłoszenia przyjmowane będą drogą elektroniczną na adres zbigniew@sanowski.pl z tytułem „Lekcja tenisa ziemnego grupa tenis 10”, tel. 508 325 733. W zgłoszeniu będzie trzeba podać imię i nazwisko, adres zamieszkania, wiek, telefon kontaktowy.

Zgłoszeniem się do zajęć będzie jednocześnie wyrażeniem zgodę na przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka do celów obsługi turnieju oraz jego promocji,
a także udzieleniem nieodpłatnej i niewyłącznej zgody na publikację wizerunku mojego dziecka.