Malowanie szkolnych bombek świątecznych w klasach I-III

29 listopada w naszej szkole odbyły się warsztaty plastyczne „Malowanie szklanych bombek świątecznych”, które zorganizowały panie Maria Durek i Anna Matoga.

Zajęcia przeprowadziły wykwalifikowane panie, pracujące w fabryce szklanych ozdób choinkowych. Przyjechały do nas z Olkusza, przywożąc cały sprzęt potrzebny do wykańczania i ozdabiania bombek. W zajęciach wzięli udział uczniowie z klas I, II i III.. Dzieci z entuzjazmem i ogromną radością dekorowały swoje szklane bombki, malując je według własnego pomysłu. Warsztaty były ciekawym urozmaiceniem zajęć szkolnych i świetną zabawą. Pomalowane ozdoby, po skończonej pracy zostały wysuszone i zapakowane w bezpieczne pudełka. Na koniec wyjątkowe, autorskie bombki zostały zabrane przez swoich nowych właścicieli do ich domów. Teraz czekają, aż zawisną na pięknych choinkach.