Projekt edukacyjny "Kreatywność"

We wrześniu klasa 3a, zrealizowała 1.Moduł Projektu Edukacyjnego „Kreatywność”. Podczas dodatkowych zajęć uczniowie rozmawiali o emocjach, integrowali się w zespole klasowym i dobrze się bawili.

Oglądaliśmy bajkę o Washti i każdy wykonał projekt swojej kropki, z czego powstała wystawa kropek. Zabawa kropkami w aplikacji Quiwer bardzo się wszystkim podobała. Rozmawiając o uczuciach korzystaliśmy ze słoików złości i radości, emocjometrów, piłek przedstawiających różne emocje. 15 września wszyscy przyszliśmy ubrani w kropki i obchodziliśmy klasowy „Dzień kropki”. Stworzyliśmy plakat o kreatywności i rozmawialiśmy o swoich mocnych stronach. Na koniec były dyplomy i ewaluacja na termometrach uczyć. Nawet osoby, które w tym dniu nie były w szkole, w domu ubrały się w kropkowe ubrania.

Czekamy na kolejny Moduł projektu.