Rozpoczęcie roku szkolnego w klasie I

1 września 2021 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2021/2021.

Nowy rok szkolny to koniec wakacji i nowe wyzwania. Jest to przede wszystkim szczególny dzień dla pierwszoklasistów, którzy po raz pierwszy przekraczają próg szkoły w charakterze uczniów. W tym szczególnym dniu Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, a Rodzicom powodów do dumy z ich pociech. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klasy I udali się do swojej sali na pierwsze spotkanie ze swoją wychowawczynią. Spotkanie przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze. Wychowawczyni życzyła swoim podopiecznym dużo radości z codziennej podróży w cudowny świat nauki oraz wielu przyjaciół. Był to dzień pełen emocji i wrażeń.