Witamy Panią Jesień!

Dnia 23. września "Motylki" powitały "Panią Jesień"????????????. Na początku wspólnie oglądaliśmy przyniesione przez Dzieci "dary jesieni", nie zabrakło wśród nich kolorowych liści, jarzębiny, żołędzi, kasztanów, orzechów włoskich i laskowych, a nawet jabłek, dyni i cukini☺ Dzieci przygotowały piękne "liściaste opaski" i ubierając je na głowę ruszyliśmy w poszukiwaniu kolejnych oznak zmieniającej się pory roku.

Udało nam się dotrzeć do lasu, w którym na dywanie z liści "Motylki" mógłby znaleźć sporo dodatkowych okazów do naszej kolekcji. Po powrocie do przedszkolaka, za pomocą zebranych liści i ziół, Przedszkolaki pięknie ozdobiły suknie "Jesiennych baletnic", które wesoło zatańczymy na naszej ścianie ????