Sukces uczniów z klasy II oraz ze świetlicy szkolnej

W niedzielę 19 grudnia 2021 w hali sportowej w Sieprawiu, odbył się finał Jubileuszowego XX Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych Tradycyjnych i Krakowskich organizowanego przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Turystyczna Podkowa, Parafię Rzymskokatolicką św. Michała Archanioła w Sieprawiu, Duszpasterstwo Dzieci i Młodzieży Dekanatu Mogilany, Gminę Siepraw oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Sieprawiu.

W konkursie brały udział szopki z kilku gmin: Siepraw, Dobczyce, Raciechowice, Wiśniowa, Pcim, Lubień i Tokarnia. Uczniowie klasy II wraz z wychowawczynią Marią Durek, a także dzieci z świetlicy szkolnej pod opieką pani Barbary Kalisz, wykonały konkursowe szopki, które zakwalifikowały się do finału. Spośród 168 szopek, szopki z naszej szkoły zdobyły aż 2 nagrody!

Klasa 2 zdobyła II miejsce! Świetlica uzyskała miejsce III!

To wielki sukces. Gratulujemy!