Mistrzowie ortografii w klasach I-III

23 maja w Szkole Podstawowe w Łyczance odbył się gminny konkurs ortograficzny, skierowany do uczniów klas I-III.

Naszą szkołę reprezentowało na nim sześcioro uczniów: troje z klasy II oraz troje klasy III, wyłonionych podczas wewnętrznych rywalizacji , polegających na napisaniu przez uczniów dyktand w klasach. Eliminacje ortograficzne w klasie II okazały się niełatwą sprawą- aby wyłonić zwycięzców, niektórzy uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach konkursowych nawet 7 razy! Kilkoro z nich pisało dyktanda niemal bezbłędnie, ale niestety, ostatecznie na konkurs gminny mogło pojechać tylko troje z nich.

Nasi uczniowie to prawdziwi MISTRZOWIE ORTOGRAFII! W tegorocznym konkursie gminnym nie mieli sobie równych! Oto wyniki konkursu na szczeblu gminnym:

KLASA II:

I miejsce – Mikołaj Włodarczyk

II miejsce - Maja Kiszka

III miejsce – Gabriela Baran

KLASA III:

III miejsce – Gabriel Suder

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!