Wycieczka szkolna klas I- III do Vinnicy w Sygneczowie

Dnia 4 października klasy 1-3  uczestniczyły w wycieczce szkolnej do położonej w klimatycznym miejscu Vinnicy w Sygneczowie.

Hotel,restauracja słynąca z doskonałej kuchni położony jest 15 km od centrum Krakowa, tuż obok jednej z największych atrakcji regionu – Kopalni Soli w Wieliczce. Jest to miejsce urokliwe, idealne dla osób poszukujących dobrej kuchni, jak również spokojnej atmosfery. I właśnie w tej wyśmienitej kuchni, pod okiem wykwalifikowanego kucharza dzieci poznały przepisy na pizzę idealną i muffinki zdobione czekoladą. W dodatku miały okazję wypróbować te przepisy własnoręcznie oraz skosztować tego co wytworzyły. Gdy już upiekły swe dzieła a wszystkie brzuszki zostały napełnione zażyły ruchu na świeżym powietrzu wśród sygneczowskiej jesiennej przyrody. Zadowoleni i uśmiechnięci uczniowie  wrócili do szkoły pełni zapału do dalszej - już klasowej nauki.

Organizatorem wycieczki była p. Justyna Bielawska- Ptak.