Konkurs dla Dzieci Na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

KRUS Placówka Terenowa w Myślenicach zaprasza do udziału w dwóch konkursach.

1 KONKURS

IV Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci Na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Konkurs skierowany do dzieci rolników urodzonych w latach 2008-2012 a zadanie konkursowe polega ułożeniu rymowanki popularyzującej sposoby ograniczania ryzyka oddziaływania substancji szkodliwych na istoty żywe i skażenia środowiska naturalnego w gospodarstwach rolnych.

2 KONKURS

XIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, niebezpiecznych substancji unikamy”

Konkurs skierowany do wszystkich uczniów szkół podstawowych a zadaniem konkursowy jest wykonanie pracy plastycznej w formacie A-3, w dowolnej technice, obrazującej sposoby zapobiegania skutkom niewłaściwego stosowania w gospodarstwie rolnym niebezpiecznych substancji, m.in. środków ochrony roślin, nawozów i paliw.