Piknik rodzinny

Dnia 11 czerwca 2023 przy Szkole Podstawowej w Czechówce odbył się piknik rodzinny zorganizowany przez Radę Rodziców przy SP Czechówka oraz OSP Czechówka.

Imprezę rozpoczęto od występów najmłodszych wychowawnków- grup przedszkolnych, przygotowanych prze panie przedszkolanki. Dzieci wystąpiły dla swoich rodziców. które wystapiły dla swoich rodziców. Następnie wystawiono krótkie przedstawienie w wykonaniu klasy V przypominające życie Św. Brata Alberta oraz jego filozofię życia. Inscenizacje przygotowała p. Anna Radzik.

Dalsza część odbyła się już na zewnątrz budynku, na całe rodziny czekało mnóstwo atrakcji.: przejażdżaki konne, malowanie twarzy, wplatanie warkoczyków we włosy, zjazdy na dmuchańcach, gry i zabawy. Moznabyło również skorzystać i zakupić cos do zjedzenia oraz picia.

Zapraszamy do oglądnięcia galerii z pierwszej części imprezy ( organizowanej głównie przez szkołę).